Nabídka práce

Je Vaším zájmem oblast auto-moto?
Vyznáte se v náhradních dílech?
Jste komunikativní a aktivní osobnost?

Přijmeme autoklempíře!

Firma Autocapital Chrudim přijme do svého pracovního kolektivu nového zaměstnance na pozici autoklempíře.

Podrobnosti:
Máte chuť do práce, chováte náklonnost k automobilům a výsledky Vaší práce Vám nejsou lhostejné? Chcete profesně růst a pracovat v příjemném prostředí s kvalitním zázemím? V tom případě nám zašlete životopis a motivační dopis na adresu pekarkova@servis-autodily.cz

Co nabízíme?
*pracovní poměr na plný úvazek na základě pracovní smlouvy
*jistotu zaměstnání v solidní firmě
*možnost profesního růstu
*příjemné a kvalitní pracovní prostředí
*práci v přátelském kolektivu
*BENEFITY
*nástupní plat dle zkušeností s následným navýšením po zkušební době (závisející na vlastní snaze)

Co požadujeme?
*vyučení a praxi v oboru (svářecké oprávnění nutností)
*řidičský průkaz skupiny B
*vlastnosti jako loajalita, dochvilnost, adaptabilita, časová a profesní flexibilita
*chuť pracovat v daném oboru

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonní číslo 777 624 215, popř. osobně na adrese AUTOCAPITAL, Průmyslová zóna sever, Pardubická ul. 179, 537 01 Chrudim 2

Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty.

PŘIJMEME:

!!! PRODAVAČ NÁHRADNÍCH DÍLŮ !!!

MÍSTO: Pardubická 179, Chrudim

Pracovní poměr: doba neurčitá

POPIS POZICE

Pracovní náplň:

· prodej náhradních dílů na všechny vozy

· vyhledávání a technická specifikace náhradních dílů, práce s katalog

· sledování vývoje na trhu s náhradními díly a nákladními vozidly

Požadujeme:

· vzdělání v technickém oboru (nejlépe v automobilovém)

·praxe v oboru vítána

· komunikativnost a reprezentativní vystupování

· ŘP skupiny B

· časová a profesní flexibilita, loajalita

· technická zdatnost

· znalost práce na PC

Nabízíme:

· jistotu zaměstnání v solidní firmě

· zaměstnanecké výhody

· nástupní plat  dle zkušeností s následným navýšením po zkušební době(fixní plat plus bonusový systém závisející na vlastní snaze)

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj životopis na email: pekarkova@servis-autodily.cz

  •  AUTOMECHANIK
  •  AUTOELEKTRIKÁŘ
  •  AUTOKAROSÁŘ

podmínka: vyučení  v oboru

Vyhledávání
Ověřená firma
AUTOCAPITAL CHRUDIM - netfirmy.czAutodoplňky, autopříslušenství - netfirmy.cz
AUTODOPLŇKY
STŘEŠNÍ NOSIČE

AUTOBATERIE

Přihlášení zákazníky

Jsme na facebooku :-)

Přijímáme platební karty

Platba platební kartou možná od 300 Kč

Při koupi zboží THULE nelze platit platební kartou.

Odebírání novinek
Nákupní košík

Košík je prázdný

AutoCare

ACI - Auto Components International, s.r.o.

Litá kola BENET

Premio - Pneu+Autoservis

Autofit

Q-eSHOP

Akční nabídka

Rychlý kontakt